top of page

Bursa Yerinde Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkama Hizmeti

Halı kullanım ihtiyacımız ağırlıklı olarak kış aylarında görülse de, 4 mevsim halı kullanımına olan ihtiyacımız görülmekte. Halı kullanımı sağlımız açısından büyük önem arz ettiği için temizliği ve bakımı doğru bir şekilde yapılmalıdır. Özellikle, bakımı ve temizliği uygun bir şekilde yapılmazsa bakterilerin üreme yuvası olabilir ve sağlığı direkt olarak olumsuz etkileyebilir. 

Bakteri yuvası olma ihtimalinin yanı sıra, üzerinde biriken lekeler de dahil kötü bir görünüm bırakması, estetik zevki olumsuz etkilemesi de diğer önemli faktörlerdir. 

Neredeyse hepimiz günlük yaşamın rutininde halılarımızı kendi çabalarımızla temizler, iyi bir görünüm elde ettiğimizi düşünürüz fakat durum pek sanıldığı gibi değil. Yukarı da da önceden bahsettiğimiz gibi, halılar daha çok görünmeyen noktalarda kir tutmakta ve bu nedenle toz, kir, bakteri yuvası olabilmektedir. 

Bu noktada Nurpak Temizlik olarak, Bursa genelinde yerinde halı yıkama hizmetimiz ile, profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Memnuniyet garantisini el üstünde tutmamızın yanı sıra, sağlığınızı korumak ve gündelik yaşam standartlarınızı yükseltmek için uğraşıyoruz. 

Bursa Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Profesyonel halı yıkama/temizleme hizmetinden kastımız, halılarınızın derinlemesine temizlenmesidir. Evdeki imkanlarla halılar bir noktaya kadar temizlenebilirken, bu alanda hizmet talep edebileceğiniz bir firma olarak tamamen doğal temizlik maddeleriyle ve güvenilir araçlarla halı yıkama işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bursa yerinde halı yıkama hizmeti ile sizlere hızlı ve net temizlik çözümleri sunarak karşılıklı güveni tesis etmeye çalışıyoruz. 

Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Halı yıkama fabrikalarında yapılan halı yıkama işleminde olduğu gibi öncelikle halının cinsine bakılmalı, yanlış bir deterjan kullanılarak temizlemek isterken halılara zarar verilmemelidir.

Yerinde halı yıkama yapacak olan ekibin işinin uzmanı olması, yanlarında gereken tüm malzemeleri getirmesi de oldukça önem teşkil etmektedir. Zira halılar yerinde yıkanacağı için, ihtiyaç duyulan malzeme yok ise anında ulaşmak mümkün olmayacak, bu da ciddi zaman kaybına yol açacaktır.

Nurpak Temizlik Bursa olarak yerinde halı yıkama işleminde müşterilerimize %100 memnuniyet  garantisi sunmaktan gurur duyarız.

Bursa Güncel Halı Yıkama Fiyatları

Bursa ili genelinde yerinde halı yıkama hizmeti verirken fiyatlandırmaları diğer firmaların fiyatlandırmalarına uygun, verilen hizmet ile doğru orantılı tutmaya çalışıyoruz. Halı yıkama fiyatları halının metrekare boyutuna ve kaç adet olduğuna göre değişebilmektedir. Bursa ili genelinde her bölgeye sabit bir halı yıkama ücreti talep edilmektedir. Daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilir ve hizmet hakkında detaylı bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bursa Temizlik Şirketi

Nurpak Temizlik Bursa

Diğer Hizmetlerimiz

bottom of page