top of page

Bursa Dış Cephe Temizliği 

Bursa sakinlerine dış cephe temizlik hizmeti veren deneyimli ve sertifikalı bir şirket olmamız yanı sıra, 15 yılı aşkın bir süredir bu hizmetleri veriyor ve mümkün olan en iyi sonuçları alabilmek için gerekli bilgi ve becerilere kurum olarak sahibiz. Uzman ekibimiz, pencere ve kapı çerçeveleri, iç dış duvar cepheleri vb. dahil olmak üzere evinizi veya binanızı yukarıdan aşağıya temizleyecektir.

2007 yılından bu yana Bursa'da müşterilerimize kaliteli dış cephe temizlik hizmeti ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca fabrika zeminleri, üretim ekipmanları vb. gibi endüstriyel temizlik konusunda da uzmanız. Türkiye'de binaların dış yüzeylerinde yüksek basınçlı su jeti tekniğini kullanan bir firma olmanın yanı sıra Türkiye'de sadece doğal ürünler kullanarak bina cephelerini temizlemek için en son teknolojiyi kullanmak birincil hedeflerimiz arasında.

Dış cephe temizliği; Binanın yapı malzemesi dikkate alınarak gerçekleştirilir. Bunun öncesinde binanın yüksekliğine göre güvenlik önlemi alınır. Özellikle yüksek katlı binalarda vinç ve sepet sistemi kullanılır. Böylece dış cephe temizliğini yapan kişilerin güvenlikler sağlanmış olur.

Dış cephe temizliği yöntemleri uygulanmadan önce kullanılacak olan temizlik yöntemi öncelikle binanın dış cephesinin bir kısmında denenir. Dış cephe için seçilen bu yöntem binanın yapı malzemesine herhangi bir zarar vermiyor ise dış cepheye komple uygulanır.

Dış cephe temizliği yöntemleri sadece cam malzeme kullanılan binalarda yapılacak kadar dar kapsamlı bir işlem değildir. Bunun yanı sıra paslanmaz özelliğe sahip olan PVC, alüminyum kompozit, mozaik, mermer ya da granit gibi malzemeye sahip dış cepheler de temizliği yapılabilen yapı malzemeleri arasında bulunuyor.

Dış Cephe Temizliğinde Nelere Dikkat Edilir?

Dış cephe temizliği yapılırken öncelikle zeminin parsellenmesi yapılır. Bu sayede dış cephe temizliği yöntemi uygulanırken tüm bina eksiksiz ve kusursuz bir biçimde temizlenmiş olur. Temizliği yapılan bölgenin kurulama işlemi de yapılarak temizlik tamamlanmış olur.

 

Dış cephe temizliğinde binanın kısa süre içerisinde yeniden bir temizliğe ihtiyaç duymaması için kirlenmeyi erteleyen ürünler kullanılır. Böylece senede bir kez dahi bu işlemin uygulanması yeterli olacaktır.

Nurpak Temizlik Bursa olarak dış cephe temizliği hizmetinde işleminde müşterilerimize %100 memnuniyet  garantisi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Bursa Temizlik Şirketleri

Nurpak Temizlik Bursa
 

Diğer Hizmetlerimiz

bottom of page