top of page

Bursa Apartman ve Site Temizliği Hizmeti

Nurpak Temizlik Bursa, Bursa apartman ve site temizlik hizmetleri sunan profesyonel bir temizlik şirketidir. Temizlik sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekibimizle, müşterilerimize yüksek kalitede hizmet veriyor ve müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahip olmakla birlikte sadece çevre dostu ürünler kullanıyoruz. Ayrıca, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, evinizi veya ofis alanınızı temizlemek için son derece eğitimli ve kalifiye bir temizlik ekibine sahibiz.

Apartman ve site temizliği piyasada aşağıdaki isimlerle hizmetleri kapsayabilmektedir.

-Daire temizliği

-Site temizliği

-Çok katlı bina temizliği

-Profesyonel apartman temizliği

 

Apartman bina temizliğinde posta kutularının temizliği varsa asansör içi temizlik de çok önemlidir. Asansör temizlik malzemeleri özenle seçilmelidir. Temiz ve hijyeni tam bir yaşam alanında bulunmak herkesin hakkıdır.  kenarları yani tırabzanlara günde yüzlerce el değmektedir. Ortak kullanım alanlarının temizliği bu şekilde çok daha fazla önem taşır.

Konusunda eğitimli, tecrübeli ve güvenilir temizlikçi bay ve bayanlar ile çalışıyoruz. Merdiven temizliği yaptığımız gibi periyodik apartman bina temizliği de yapıyoruz. Apartmanın büyüklüğüne ve temizlik çeşidinize göre haftalık, on günlük, on beş günlük veya aylık olmak üzere periyodik hizmet verilebilmektedir.

Nurpak Temizlik Bursa olarak Bursa'da apartman, site temizliği hizmetinde müşterilerimize %100 memnuniyet  garantisi sunmaktan gurur duyarız.

Bursa Temizlik Şirketi

Nurpak Temizlik Bursa

Diğer Hizmetlerimiz

bottom of page