Ev - Ofis Temizliği

Ev Temizliği Şirketi; Kullandığımız kimyasallar ortam ve insan sağlığına uygun olup geride atık bırakmayan türdendir. Şirketimiz inşaat sonu daire temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizlik, eşyalı ev temizliği ve boş ev temizliği gibi hizmetleri sunmaktadır.

Cam Temizliği; villa camı, ev camı, daire camı, her türlü konut ve iş yeri camlarında uzman camcı temizlik personellerimiz, özel aparatları ve A sınıfı belgeleri ile camları silmektedir. Kullanılan ürünler kayganlaştırıcı ve kirin tutunmasını önleyici türdendir.

Buharlı Temizlik; duşa kabin, banyo aksesuarları gibi yüzeyler, ultra hijyen gerekmektedir. Kullandığımız ürünlerin MSDS’lerini tarafımızdan alabilirsiniz. Firmamız banyo, wc, seramik duvar yüzeyleri gibi alanları buhar ve kimyasallar ile temizlenmekte ve nano teknoloji ile dezenfektan uygulaması yapmaktadır. Buhar makinelerinin barı ve gücü yüksek olmalı ve doğru mesafeden yan olarak kullanılmalıdır. Buharlı temizlik yapılırken buharı etraftaki hassas yüzeylere sıçratılmamalı, koruma önlemleri alınmalıdır.

Ofis temizliği; Güvenilir ofis temizliği şirketlerinden birine yaptırılabilir ve böylece ofis içi çalışanların iş gücünden tasarruf edilmiş olur. Ancak pek çok kişi, güvenilir ve işini düzgün yapan bir firma bulmakta zorlanmakta ve bu anlamda mağduriyet yaşamaktadır. Bu nedenle dikkatli yapılması gereken seçimin, sektörde adı bilinen ve müşteri memnuniyeti sağlayan firmalar arasından olması önerilmektedir.

Ofis temizliği için firmalar tarafından gönderilen temizlik elemanlarının sayısı, firmalar tarafından belirlenmekte olup, yapılacak olan işin niteliğine göre eleman seçimi de yine firmalar tarafından yapılmaktadır. Güvenilir ve işinde uzman bir temizlik şirketi, doğru elemanların seçimini gerçekleştirerek yeterli sayıda temizlik görevlisini gönderdiğinde, işin hem zamanında bitmesi sağlanmış olur; hem de yapılan ofis temizliğinden istenen verim alınır.

Nurpak Temizlik Bursa olarak ev ve ofis temizliği hizmeti işleminde müşterilerimize %100 memnuniyet  garantisi sunmaktan gurur duyarız.

Bursa Temizlik Şirketi

Nurpak Temizlik Bursa

Diğer Hizmetlerimiz