top of page

Bursa İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

Evlerde, Ofislerde yapılan tadilat çalışmaları oldukça kasvetli geçebilmektedir. Özellikle eşyalı evlerin, apartmanların inşaat ve tadilat zamanları profesyonel bir yardımı zorunlu kılmakta ve ev sahipleri tadilat sonrası temizlik aşamasında oldukça zorlanmaktadır.

 

Bu aşamada sizlere tadilat sonrası, yangın sonrası temizlik üzerine iddialı ve müşteri memnuniyeti garantili temizlik hizmeti sağlıyoruz. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmeti ve yangın sonrası temizlik hizmeti ile evlerinizin veya ofisinizin temizlenmesi, toz, is, yangın izleri ve mikroplardan arındırılarak hijyenik bir ortam haline getirilmesi için uzman personel kadrosu çalışılması gerektiği unutulmamalıdır.

Bursa İnşaat ve Tadilat sonrası temizlik hizmeti temel olarak iki aşamada, inşaat sonrası kaba temizlik ve tadilat sonrası temizlik olarak iki türde yapılmaktadır. Kaba temizlik aşamasında, inşaat sonrası kalan malzemelerin, tozların ve kirlerin temizlenmesi, kısacası alandan uzaklaştırılmasıdır. İnce temizlik aşamasında ise inşaattan etkilenmiş bölgelerin kaba temizliği yapıldıktan sonra mikroplardan arındırma, parlatma ve toz alma gibi pek çok işlem uygulanmaktadır.

Tadilat Temizliği Çalışma Sistemimiz
  • Ev, ofis, apartman, iş yeri gibi alanlarınız için bir ön çalışma(fizibilite) çalışması yapılır.

  • Bitirilmesi istenen zamana göre çalışmalar ve personel atama işlemleri yapılır.

  • Yapılacak temizlik çalışmasına göre malzeme ve kullanılacak araç seçimi, temini yapılır 

  • Müşteri dahilinde yapılan çalışmalar gözden geçirilir ve geri bildirim alınır.

 
İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik Hizmetimiz

İnşaat ve tadilat sonrası işlerde personellerimiz ekip halinde 3 ve üzeri personel sayısı ile işbaşı yapmaktadır. BURSA içi verilen adrese 09:00-09:30 saatleri arası gelen ekibimiz bir gün içinde inşaat sonrası temizlik hizmetinizi bitirebilmektedir.

Ekiplerimiz yapı içerisinde bulunan cam ve çerçevelerin temizliği, kapıların silinmesi, mutfak dolap içlerinin var ise mutfak fayanslarının temizlenmesi, banyo dolap içleri banyo fayansları ve duşa kabin temizliklerinin yapılması, balkon korkuluklarının ve balkonun temizlenmesi, ev içerisindeki tüm zeminlerin temizlenmesi var ise inşaat artıklarının zemin tipine göre uygun yöntem ve teknikle çıkarılması işlerini kapsamaktadır.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri odaklı çalıştığımız için iş bitimi kontrolleri müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır.

Personellerimiz bu kontrollerden sonra müşterilerimizin tekrardan yapılmasını istediği bir yer var ise o bölgelerin temizliklerini yaparak daireyi temiz bir şekilde gün sonunda müşterilerimize teslim etmektedir.

 

Nurpak Temizlik Bursa olarak inşaat sonrası temizlik hizmeti işleminde müşterilerimize %100 memnuniyet  garantisi sunmaktan gurur duyarız. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilir ve diğer hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Bursa Temizlik Şirketi

Nurpak Temizlik Bursa

Diğer Hizmetlerimiz

bottom of page