İnşaat sonrası temizlik hizmeti

İnşaat ve tadilat sonu işlerde personellerimiz ekip halinde 3 ve üzeri personel sayısı ile işbaşı yapmaktadır. BURSA içi verilen adrese 09:00-09:30 saatleri arası gelen ekibimiz bir gün içinde inşaat sonrası temizlik hizmetinizi bitirebilmektedir.

Ekiplerimiz yapı içerisinde bulunan cam ve çerçevelerin temizliği, kapıların silinmesi, mutfak dolap içlerinin var ise mutfak fayanslarının temizlenmesi, banyo dolap içleri banyo fayansları ve duşa kabin temizliklerinin yapılması, balkon korkuluklarının ve balkonun temizlenmesi, ev içerisindeki tüm zeminlerin temizlenmesi var ise inşaat artıklarının zemin tipine göre uygun yöntem ve teknikle çıkarılması işlerini kapsamaktadır.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri odaklı çalıştığımız için iş bitimi kontrolleri müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır.

Personellerimiz bu kontrollerden sonra müşterilerimizin tekrardan yapılmasını istediği bir yer var ise o bölgelerin temizliklerini yaparak daireyi temiz bir şekilde gün sonunda müşterilerimize teslim etmektedir.

 

Diğer Hizmetlerimiz

  İrtibat numaralarımız

    0537 689 60 17

    0531 255 08 45

Ulu Mahallesi Ulu Caddesi

Anadolu İş Merkezi Kat:2

Osmangazi/BURSA

2020-2021

Tüm Hakları Saklıdır.