top of page

Bursa Koltuk Yıkama 

Koltuk yıkama hizmeti deyince her evde mutlaka, sürekli olarak kullanılan ama her fırsatta kirletilen koltuklar mevcuttur.

Yiyecek artıkları, dökülmeler, çocukların kalem izleri ve daha birçok çöpü içerisinde barındırabilmektedir. Hijyenik açıdan çok fazla bakteri bulunmasına neden olan bu durumdan yapılacak güzel bir temizlik ile kurtulabilirsiniz. Kötü kirlilikten, bakteri ve hastalıktan arındırılmış koltukların temizliğini firmamız aracılığı ile rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Koltuk Nasıl Temizlenir? Evde Koltuk Yıkama Hizmeti Nedir?

Koltuk yıkama ve temizliği ilk bakışta kolay görünen fakat bir o kadar da yorucu ve zaman alan bir yıkama türüdür. Evde geçirdiğimiz zaman boyunca koltuk, çekyat, kanepe gibi oturma gruplarımız toz, kir tutabilmekte ve eşyalara, giysilere ve vücudumuza zarar verebilmektedir.

Bu tip istenmeyen durumların önüne geçebilmek için oturma gruplarımız periyodik bir şekilde temizlenmeli ve yıkanmalıdır. Genelde ev içinde, kişilerin kendi imkanlarıyla bazı temizlik maddeleri ile yapmaya çalıştığı üstünkörü temizlik ne yazık ki koltuk hijyenini sağlamakta yetersiz kalmakta ve kişiyi fazlasıyla yormaktadır. Bu noktada Nurpak Temizlik Bursa olarak; koltukları ve tüm oturma gruplarını her oturma grubuna ayrı bir şekilde olması koşuluyla, hijyenik deterjanlarla ve temizlik makineleriyle yapmaktayız.

Koltuk yıkanırken kullanılan deterjanın kalitesi de çok önemli bir rol oynadığı için, oturma grubunun yapısına zarar vermeyecek türde deterjanlar kullanmaya gayret ediyoruz. Kullanılacak deterjanlar iz, aşınma ve renk değişimi yaratmamalı ve kokusu ortama zarar verecek derecede olmamalıdır.

En İyi Koltuk Yıkama ve Yüksek Buharlı Teknik

Günümüzde etkili koltuk temizleme tekniği olarak buharlı temizlik sıkça yapılan teknik arasına girdi. Bu sayede oturma grupları daha zahmetsiz  ve modern yöntem ve tekniklerle yapılmış oldu. 

Nurpak Temizlik Bursa koltuk yıkama hizmetimiz baştan sona detaylı bir çalışma olup, tüm oturma gruplarınızda, yataklarınızda bulunabilecek mayt, akar ve bakterilerin temizliğini profesyonel tekniklerimizle, eşsiz, tamamen doğal ürünler eşliğinde yüksek buharlı yıkama ile yapmaktayız. Bu sayede koltuk, yatak, çekyat gibi tüm oturma gruplarınız herhangi bir hasar görmeden yapılabilmektedir.

Bursa Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Firmamız, gelen taleplere ek olarak, ihtiyaçlarınız dahilinde yıkama ve temizlik işlerini yerinde görerek ve aynı zamanda yerinde gerçekleştirerek sunmaktadır. Ön bir inceleme ile temizlik planlamasından sonra yapılacaklar ve gerekli olabilecek tüm malzemeler göz önüne alındıktan sonra temizlik hizmetimiz başlamaktadır.

Uygun Fiyatlı Koltuk Temizliği Hizmeti

Bursa'da temizlik şirketleri arasında uygun fiyatlı profesyonel temizlik hizmeti Nurpak Temizlik Bursa'da. 

15 Yıllık tecrübemiz ile kişisel veya kurumsal temizlik ihtiyaçlarınızda yanınızda olmak, memnuniyet garantisi sunmak isteriz. Bizimle iletişim sayfamız üzerinden irtibata geçebilir, diğer hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bursa Temizlik Şirketi

Nurpak Temizlik Bursa

Diğer Hizmetlerimiz

bottom of page