Bursa Nurpak Temizlik
Yükleniyor..
+90 531 255 0845 +90 537 689 60 17
nurpaktemizlikbursa

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Halı Temizliğini Bize Bırakın!


Yaşam alanlarımızın en önemli eşyalarından biri şüphesiz halıdır. Görsel olarak ev şıklığının tamamlayıcısı halılar temiz olduğu sürece bir tek dekoratif olarak bir evi güzelleştirmekle kalmaz, ev sakinlerine konforlu ve sağlıklı bir yaşam atmosferi de sunar. Fakat gündelik hayat içinde çokça temas halinde bulunduğumuz halılar çabuk lekelenir ve tozlanır.

Halınızın ilk günkü şeklinde görünmesi için tertipli olarak temizlenmesi gerekir. Zira halı temizleme bir tek görüntü için değil sıhhat için de fazlaca önemlidir. Dolayısıyla ev temizliği söz konusu olduğunda halılar mutlaka es geçilmemelidir. Halı temizliği bir çok nedenden ötürü yapılabilir. Çay, kahve lekeleri, alerjen maddeler, zamanla biriken toz ve kir… nedeni ne olursa olsun, her bir kir için Bursa Nurpak Halı Temizleme ailesine başvurabilir; tertemiz halılarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Evde en iyi halı yıkama sonucunu elde etmek için ihtiyacınız olan tek şey Yerinde Halı Yıkama hizmetimiz. Bu hizmetimiz ile halılarınızın en dipteki tozu, kiri ve yerleşmiş lekeleri yüzeye çıkararak derinlemesine temizlik yapılmasına olanak tanır. Üstelik kir çıkarma esnasında halınızı çok fazla ovup halınızı yıpratmadan derinlemesine temizleyen Halı Yıkama Makinaları ile halınızın ilk günkü benzer biçimde yumuşacık ve renkli kalmasını da sağlayacaktır.

Her türlü halı modeli için Bursa Nurpak Halı Temizleme hizmetinden yararlanmak için bizleri tercih edebilirsiniz.

Halı temizliğinde en önemli şey gerçek hijyendir. Dışarıdan gelen tozlar, ev sakinlerinin içeriye taşıdığı toz ve bakteriler halının derinliklerine işler ve zaman içinde birikerek sağlığınız için tehdit oluşturabilir. Bu bakterileri temizlemek kir çıkarmaktan çok daha önemlidir. Hem kir çıkaran bununla birlikte antibakteriyel hijyen kaliteli şampuan ile aramış olduğunız bu temizliğe ulaşabilirsiniz.

Alternatif halı temizleme şekilleri

Bursa Nurpak Halı Temizleme ile halılarınızı en doğru ve en güvenli şekilde temizlemekteyiz. Hizmetlerimizden birisi de Profesyonel Halı yıkama hizmetimizdir. Tam da bundan dolayı evde halı yıkama daha çoğunlukla tercih edilen bir yöntemdir.

Dolayısıyla işinizi riske atmadan seçiminizi gücünü kaliteli hizmetten alan Bursa Nurpak ailesinden yana yapabilir; halılarınızda kati ve emin temizlik elde edebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Üstün kalite ve hızlı servisimiz ile sunduğumuz temizlik alanlarından bazıları.

Bursa Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Nurpak Temizlik olarak kaliteli temizleyiciler ve doğru uygulamalar ile halılarınızın bakımlı bir şekilde kalması sağlanıyor.

   

Bursa Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk, çekyat, kanepe, oturma grubu gibi eşyalarınızın yıkanma esnasında tamamen zararsız deterjanlar ve özel yapım fırçalar kullanan Nurpak temizlik size ve ailenize sağlıklı yaşam alanları sunuyor.

Bursa Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği yapılırken personellerimiz ve müşterilerimiz adına gerekli emniyet tedbirlerini alarak hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Dış cephe temizliklerinde yüzeye uygun kimyasallar ve özel leke çıkarıcılar kullanıyoruz.

 

Bursa İnşaat ve Yangın Sonrası Temizliği

İnşaat ve Yangın Sonrası Temizliği

Yapılacak olan işlemler ve kullanılacak olan malzeme konusunda deneyimli ekip sayesinde daha kısa süre içinde yaşam alanları kullanılabilir hale getirilir.

   

   

Bursa Ev Ofis Temizliği

Ev Ofis Temizliği

Günün büyük bölümünü geçirdiğimiz ev ve işyerinde temiz ferah bir çalışmayı ve yaşamayı kim istemez, elbette herkes ister.

Bursa Apartman Site Temizliği

Apartman Site Temizliği

Nurpak Temizilk olarak apartman ortak kullanım alanları ve merdiven temizlik ihtiyaçlarınız için Profesyonel çözümler üretmekteyiz.