Yükleniyor..
+90 531 255 0845 +90 537 689 60 17
nurpaktemizlikbursa

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Temizliğini Bize Bırakın!


Bursa Koltuk Yıkama, kesin olarak ev ve ofislerinizde maksimum süre geçirdiğimiz maksimum kullandığımız eşyalar koltuklarımızdır. Koltuk Yıkama profesiyonel kişilerce ciddiye alınması ihtiyaç duyulan bir işlemdir. Bu anlamada koltuklarınızı senede en az bir kere yıkanması gerekmektedir oturma gruplarınızdaki kumaş, kir, mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı yada elbiseyi ikinci kere giymeden önce yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltukları da belli periyotlarda yıkatmalısınız.

Bu Sizin içinde çok önemli husustur. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Bursa Nurpak Temizlik koltuk yıkama olarak tanınan Piyasadaki taklitlerimizden sakının.

Koltuk Yıkama özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti elde eden firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza garanti veriyoruz. Sizde artık koltuk takımlarınızı hijyenik olarak kullanmak istiyorsanız bir telefo kadar yakınız.

ANKARA KOLTUK YIKAMA ÇALIŞMA PRENSİPLERİ

  • %100 Garantili ve Müşteri Memnuniyeti
  • Çevre Dostu Antibakteriyel Temizlik
  • Ustalaşmış Kadro ve Ekipmanlar
  • Dünya Standartlarında Hizmet
  • Hijyenik Temizlik
  • Kir Çıkarmada %99 Başarı
  • Extra Parlaklık
  • Extra Yumuşaklık
  • Extra Canlılık
  • Hızlı ve Güleryüzlü Servis

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Üstün kalite ve hızlı servisimiz ile sunduğumuz temizlik alanlarından bazıları.

Yerinde Halı Yıkama

Nurpak Temizlik olarak kaliteli temizleyiciler ve doğru uygulamalar ile halılarınızın bakımlı bir şekilde kalması sağlanıyor.

   

Koltuk Yıkama

Koltuk, çekyat, kanepe, oturma grubu gibi eşyalarınızın yıkanma esnasında tamamen zararsız deterjanlar ve özel yapım fırçalar kullanan Nurpak temizlik size ve ailenize sağlıklı yaşam alanları sunuyor.

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği yapılırken personellerimiz ve müşterilerimiz adına gerekli emniyet tedbirlerini alarak hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Dış cephe temizliklerinde yüzeye uygun kimyasallar ve özel leke çıkarıcılar kullanıyoruz.

 

İnşaat ve Yangın Sonrası Temizliği

Yapılacak olan işlemler ve kullanılacak olan malzeme konusunda deneyimli ekip sayesinde daha kısa süre içinde yaşam alanları kullanılabilir hale getirilir.

   

   

Ev Ofis Temizliği

Günün büyük bölümünü geçirdiğimiz ev ve işyerinde temiz ferah bir çalışmayı ve yaşamayı kim istemez, elbette herkes ister.

Apartman Site Temizliği

Nurpak Temizilk olarak apartman ortak kullanım alanları ve merdiven temizlik ihtiyaçlarınız için Profesyonel çözümler üretmekteyiz.