Bursa Nurpak Temizlik
Yükleniyor..
+90 531 255 0845 +90 537 689 60 17
nurpaktemizlikbursa

İnşaat Yangın Sonrası Temizliği

İnşaat ve Yangın Sonrası Temizliği

Temizliği Bize Bırakın!


İnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya iş yeriniz de tadilat yaptırdınız yada yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın Bursa Nurpak İnşaat ve Yangın Temizliği için buradayız. Elemanlarımızın her biri kendi alanında uzmanlaşmış bireylerden oluşur.

Temizlik yapılacak mekana girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır.

1: Camlardaki bantları, harç ve boyaları özel kimyasal ilaçlarla yumuşatıp cam kazıyıcı yardımıyla temizler. Daha sonrasında camlara özel aletlerle camları siler.

2: Zeminde bulunan boya alçı harç kalıntılarının önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak daha sonrasında noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizlik yapılır.

3: WC ve lavaboların ve mevcut fayansların uygun kimyasallarla temizliğini yapar.

4: Mutfak dolapların içini ve dışının temizliğini yapar.

Son olarak işlerini bitiren elemanlar zemini sıfırlayarak oda, oda işi bitirip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarlar. İnşaat sonrası temizlikler; taşınma öncesi ve sonrası boş mekanların temizliği kapsar. Özel aparat ve araç-gereç ile yapılabilen inşaat sonrası temizliğimize apartman iç kapı önü ve yangın merdivenleri dâhildir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Üstün kalite ve hızlı servisimiz ile sunduğumuz temizlik alanlarından bazıları.

Bursa Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Nurpak Temizlik olarak kaliteli temizleyiciler ve doğru uygulamalar ile halılarınızın bakımlı bir şekilde kalması sağlanıyor.

   

Bursa Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk, çekyat, kanepe, oturma grubu gibi eşyalarınızın yıkanma esnasında tamamen zararsız deterjanlar ve özel yapım fırçalar kullanan Nurpak temizlik size ve ailenize sağlıklı yaşam alanları sunuyor.

Bursa Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği yapılırken personellerimiz ve müşterilerimiz adına gerekli emniyet tedbirlerini alarak hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Dış cephe temizliklerinde yüzeye uygun kimyasallar ve özel leke çıkarıcılar kullanıyoruz.

 

Bursa İnşaat ve Yangın Sonrası Temizliği

İnşaat ve Yangın Sonrası Temizliği

Yapılacak olan işlemler ve kullanılacak olan malzeme konusunda deneyimli ekip sayesinde daha kısa süre içinde yaşam alanları kullanılabilir hale getirilir.

   

   

Bursa Ev Ofis Temizliği

Ev Ofis Temizliği

Günün büyük bölümünü geçirdiğimiz ev ve işyerinde temiz ferah bir çalışmayı ve yaşamayı kim istemez, elbette herkes ister.

Bursa Apartman Site Temizliği

Apartman Site Temizliği

Nurpak Temizilk olarak apartman ortak kullanım alanları ve merdiven temizlik ihtiyaçlarınız için Profesyonel çözümler üretmekteyiz.