Bursa Nurpak Temizlik
Yükleniyor..
+90 531 255 0845 +90 537 689 60 17
nurpaktemizlikbursa

Ev Ofis Temizliği

Ev ve Ofis Temizliği

Ev ve Ofis Temizliğini Bize Bırakın!


Bursa Nurpak Ev ve Ofis Temizliği şirketi; öteki meskenlerin temizliklerinde olduğu benzer biçimde ev ve ofis temizlikleri eşyalı, mobilyalı, boş, inşaat sonrası, taşınma öncesi ve taşınma sonrası, yangın sonrası ve su baskını benzer biçimde durumlarda da temizleme işlemi gerektirebilmektedir.

Aşağıda ev, ofis temizliği ve yazlık temizliği konusunda kısa açıklamalarımızı bulabilirsiniz. Detaylı bilgilendirme için bizlere ulaşabilirsiniz.

Villa Temizliği Türleri

İnşaat sonrası ev, ofis ve yazlıkların temizlenmesi; İnşaat sonu temizliği hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır. Bütün mekanların aynı olmadığı gerçeği ve her müşterinin isteklerine yanıt verebilmek, tüm araç ve gereçleri temin etmekle olur. İnşaat sonrası ev, ofis ve yazlıkların temizlik hizmeti fiyat bilgisi alabilmek için bizi arayarak ÜCRETSİZ bilgi talep edebilirsiniz.

Tadilat sonu ev, ofis ve yazlıkların, Tadilat sonrası temizlik, inşaat temizlikleri şeklinde derhal hemen tüm alanları kapsamaktadır. Tüm hizmet türlerinde sizin herhangi bir malzeme, makine, kimyasal almanıza gerek kalmamıştır, villanın durumuna nazaran tümünü firmamız göndermektedir. Tadilat sonu temizlikleri fiyat bilgisi alabilmek için bizi arayarak bulgu talep edebilirsiniz.

Dolu, eşyalı, boş ev, ofis ve yazlıkların temizlikleri, Boş yeni ev, ofis ve yazlıkların temizlikleri; Duvar, camlar, zemin, mutfak, banyo, lavabo vb. Tüm bölümler temizlenmektedir. Tüm temizlik şirketleri şeklinde firmamızda tek bayan gönderilmemektedir. çoğu zaman ekip gönderilir ve bir gün içinde hizmetin tamamlanması sağlanır.

Villa camlarının silimi, Cam temizlik işlemi aksi belirtilmedikçe içli-dışlı yapılır, pencerelerin doğramaları silinir. Camlarda olabilecek bant, etiket, harç, boya yada inşaat sonrası atıklardan arındırılır.

Yangın sonu temizlik – su baskını sonrası temizlik, Yangın ve su baskını felaketleri her kati başına gelebilecek üzücü bir durumdur. Ev, ofis ve yazlıkların eski haline çevirmek ise profesyonel yardımı olmadan çok zor olsa gerek. ev, ofis ve yazlıklarınızı boyuyor, temizliyor, dekore ediyor ve anahtar teslimi hizmet veriyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Üstün kalite ve hızlı servisimiz ile sunduğumuz temizlik alanlarından bazıları.

Bursa Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Nurpak Temizlik olarak kaliteli temizleyiciler ve doğru uygulamalar ile halılarınızın bakımlı bir şekilde kalması sağlanıyor.

   

Bursa Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk, çekyat, kanepe, oturma grubu gibi eşyalarınızın yıkanma esnasında tamamen zararsız deterjanlar ve özel yapım fırçalar kullanan Nurpak temizlik size ve ailenize sağlıklı yaşam alanları sunuyor.

Bursa Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği yapılırken personellerimiz ve müşterilerimiz adına gerekli emniyet tedbirlerini alarak hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Dış cephe temizliklerinde yüzeye uygun kimyasallar ve özel leke çıkarıcılar kullanıyoruz.

 

Bursa İnşaat ve Yangın Sonrası Temizliği

İnşaat ve Yangın Sonrası Temizliği

Yapılacak olan işlemler ve kullanılacak olan malzeme konusunda deneyimli ekip sayesinde daha kısa süre içinde yaşam alanları kullanılabilir hale getirilir.

   

   

Bursa Ev Ofis Temizliği

Ev Ofis Temizliği

Günün büyük bölümünü geçirdiğimiz ev ve işyerinde temiz ferah bir çalışmayı ve yaşamayı kim istemez, elbette herkes ister.

Bursa Apartman Site Temizliği

Apartman Site Temizliği

Nurpak Temizilk olarak apartman ortak kullanım alanları ve merdiven temizlik ihtiyaçlarınız için Profesyonel çözümler üretmekteyiz.